Krobatin

10. července 2014 v 6:55 | Yale |  Světová válka
Před pár dny jsme si připoměli 100 let od vypuknutí I. světové války. Mezi mnoha miliony bojovníků bylo i několik osobností, které vynikly nad běžný průměr. Jedním z nejlepších generálů rakousko-uherské branné moci byl i Alexander Krobatin. Jeho rodina byla římsko-katolického vyznání a pocházela ze Slovinska.
Rakouský rytířský stav na základě nejvyššího rozhodnutí císaře Františka Josefa I. ze dne 24. dubna 1881, diplom byl vyhotoven ve Vídni ke dni 10. červnu 1881, pro sourozence, Friedricha císařsko-královského naporučíka, Alexandra, císařsko-královského hejtmana a jejich sestry Marii a Johannu Krobatinovi.
Rakouský stav svobodných pánů na základě nejvyššího rozhodnutí císaře Františka Josefa I. ze dne 15. prosince 1915, diplom byl vyhotoven ve Vídni ke dni 12. lednu 1916, pro Alexandra rytíře Krobatina, c. a k. polního zbrojmistra a ministra války.
erb svobodného pána Krobatina


sponzorují domácí potřeby, které umožňují snadnější úklid bez námahy a stresu, novinka na trhu, rotační mop easy, který odstřeďuje, ždímá máchá, nejlepší mop na plovoucí podlahy

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama